O firmie

Firma Chemical J.R. Spółka Jawna z siedzibą w Częstochowie istnieje na polskim rynku od 1993 roku. Jesteśmy polską firmą zajmującą się sprzedażą hurtową i detaliczną firan, tkanin i zasłon. Importujemy również firany i materiały z całego świata. Jesteśmy jednym z największych sklepów detalicznych w kraju z 20 letnim doświadczeniem w tej branży. Współpracujemy z największymi dystrybutorami i importerami firan w naszym kraju, jak i z naszymi Klientami rozmieszczonymi w całej Polsce. Firma Chemical specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży firan kaliskich oraz firan i tkanin importowanych. Na śląskim rynku jesteśmy bardzo dobrze rozpoznawalni dzięki długim tradycjom i sprzedaży Firan z Kalisza- HAFT S.A. (Jacquard curtains, Jacquard tableclothes). 

W naszej ofercie znajduje się kilka tysięcy wzorów firan i zasłon. Zajmujemy się również sprzedażą obrusów, ręczników, oraz karniszy i akcesoriów. Naszym głównym celem jest dostarczanie naszym Klientom najwyższej jakości produktów w jak najlepszych cenach. Dlatego nasza strategia zakupowa skupia się na większych dostawach danego produktu, dzięki czemu osiągamy niższe ceny od konkurencji i najważniejsze- zadowolenie i satysfakcję Klientów. Naszym priorytetem jest zadowolenia Klienta i dostarczanie firan i produktów najwyższej jakości, które zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki Państwu zaufaniu istniejemy już 20 lat na polskim rynku. I jak zawsze znajdujemy się w Częstochowie, Ul. Warszawska 72. 

Ważnym obszarem działania naszej firmy jest również świadczenie usług krawieckich. Od 20 lat zajmujemy się szyciem i modelowaniem dla Państwa firan i zasłon. Uszyliśmy już tysiące firan, ozdobiliśmy setki domów i mieszkań. Ciągle szukamy nowych trendów i pomysłów na najbliższe lata. Zmierzyliśmy się z wieloma zadaniami w tej dziedzinie, tak naprawdę „Zdobiąc okna naszych Klientów” nie jest w stanie nas nic zaskoczyć. Wszelkie pomysły, idee i rozwiązania przedstawiamy Państwu osobiście w naszym salonie w Częstochowie przy ulicy Warszawskiej 72, jak i również telefonicznie 34 361 53 45.